Hava Destekli Havasız Manuel Püskürtme Tabancası Tanıtımı
Hava Destekli Havasız Manuel Püskürtme Tabancası TanıtımıCarlisle Fluid Technologies (CFT) geçtiğimiz günlerde Binks Trophy'yi yeni nesil hava destekli havasız manuel püskürtme tabancaları olarak tanıttı.

Binks, boya, kaplama, toz, macun ve yapıştırıcı malzeme gibi püskürtülen malzemelerin tedariki, uygulaması ve kürlenmesi için ekipman üreten CFT'nin önde gelen markalarından biridir.

CFT ekipman ve aksesuarlarını, havacılık, otomotiv üreticileri ve tedarikçileri, otomotiv onarımı, seramik sofra ve sıhhi tesisat, tüketim malları, mühendislik, askeri ve savunma, ahşap işleri ve bir kaplama malzemesinin bulunduğu çok çeşitli yüzey uygulama sektörlerine sunmaktadır.
 
Binks Trophy AA

“Yeni Binks Trophy AA, yeni nesil hava destekli havasız tabancaları temsil ediyor” diyor Payton Cozart. “Ergonomik tasarım ve gelişmiş püskürtme teknolojisi ile birlikte Carlisle ve Binks'in onlarca yılın sektör deneyiminin birleşimi Trophy AA'nın, sektörde mevcut en yüksek kaliteyi sunan verimli, kullanımı kolay bir tabanca olduğu anlamına geliyor.”

En zorlu cila uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanan Trophy AA, sprey kalitesini en üst düzeye çıkarmak, ürün uygulamasının verimliliğini arttırmak, arıza süresini azaltmak ve çevreye karşı sorumlu olmak için üretilmiştir. Ek olarak, püskürtme tabancası hafif, ergonomik olarak şekillendirilmiş bir uyum ve his sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Düşük tetik-çekme kuvveti, operatörün yorgunluğunu ve tekrarlayan gerilme hasarının olasılığını azaltırken kontrolü daha da artırır.
 
Çeşitli Konfigürasyonlar

Yeni püskürtme tabancası iki basınç konfigürasyonunda, Trophy AA 1600 (1,600 psi veya 11.0 MPa) ve Trophy AA 4400 (4,400 psi veya 30,3 MPa) mevcuttur.

Püskürtme tabancası, tüm püskürtme son işlem uygulamalarını kapsayacak şekilde bir dizi düz, ince kaplama ve büküm uçları ile birlikte sunarken, diğer seçenekler arasında yeni bir hava kapağı ve değiştirilebilir uçlu conta bulunmaktadır.