PosiTector Inspection Kits (Enspeksiyon Kiti)

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 YIL
STOKTA VAR
PosiTector Inspection Kits; Seçmiş olacağınız cihaz gövdesi (standart ya da advanced ), kaplama kalınlık ,çiğlenme noktası ve  pürüzlülük ölçüm olmak üzere  3 adet prob ,özel taşıma çantası ve aksesuarları içermektedir.

Ayrıca Kendi özel kiti oluşturabilirsiniz - PosiTector 200 (ultrasonik kaplama kalınlığı) olarak UTG (ultrasonik duvar kalınlığı) ya da RTR (yineleme şerit okuyucu) Ek problar ekleyebilirsiniz.

Defelsko cihazlarını farklı kılan en önemli hususlardan biri ise firmanın geliştirdiği eşsiz teknoloji sayesinde tek bir evrensel cihaz gövdesi ile 6 ayrı cihazının probe’unu uyumlu hale getirmiş olmasıdır. Bu sayede tek bir cihaz gövdesi edindiğinizde; 6000 (kaplama kalınlığı ölçümü) probu, UTG (et kalınlığı ölçüm) probu, SPG (yüzey pürüzlülüğü ölçüm) probu, RTR (replica tape okuyucu) probu, DPM (çiğlenme noktası ölçüm) probu ve 200 (metal dışı yüzeyler için ultrasonik kaplama kalınlığı ölçüm cihazı) probunu aynı gövdeye takarak kullanabilirsiniz. Yani tek bir cihaz gövdesine dilediğiniz probu monte ederek cihazınıza 6 ayrı fonksiyon ekleyebilirsiniz.  

Paket içeriği : standart veya advanced cihaz gövdelerinden seçeceğiniz herhangi biri kaplama kalınlığı ölçüm probu,çiğlenme noktası probu yüzey profil probu , kalınlık shimleri, cam tabaka , yüzey profil için sıfırlama metali, kemer klipsi, koruyucu kauçuk kılıf, 3 adet kullanım kılavuzu, NIST onaylı izlenebilirliğe sahip  kalibrasyon sertifikası, 3 adet AAA alkalin pil, özel sert plastik taşıma çantası